Львів витратить майже 300 тисяч на sms-повідомлення для мешканців про коронавірус

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій» опублікувало повідомлення про намір підписати два договори на послуги з розсилки sms-повідомлень абонентам на понад 281 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом Львів витратить майже 300 тис. грн на sms-повідомлення для мешканців про коронавірус

  Інформація з протоколів тендерних комітетів щодо тексту повідомлень та їх кількості

  Повідомлення, яке отримали львів’яни минулого тижня

  Згідно з протоколом засідання тендерного комітету, розсилка буде здійснюватись протягом березня мешканцям Львова, Винників, Брюхович та Рудно. У повідомленні має бути заклик залишатись вдома, а також посилання на різні офіційні канали інформації та номер телефону гарячої лінії міськради.

  З ПАТ «ВФ Україна» (Vodafone) планують підписати договір на 83 тис. грн. За кошти оператор надішле 207627 повідомлень (0,4 грн за одне повідомлення).

  А ПАТ «Київстар» отримає підряд на 198 тис. грн за розсилку аналогічного за текстом повідомлення 495000 раз (0,4 грн за повідомлення).

  Нагадаємо, ще минулого тижня львів’яни отримали sms-повідомлення такого ж змісту.

  Окрім того, МОЗ заявляло про плани інформувати населення про заходи боротьби з коронавірусом за допомогою sms-повідомлень.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150