Звільнений з посади директор ДАБІ Львівщини поновився через суд

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про поновлення на посаді директора департаменту Держархбудінспекції у Львівській області Романа Желиха. Вкінці минулого року посадовець показав поганий результат під час оцінювання і керівництво ДАБІ вирішило його звільнити.

  Звільнений з посади директор ДАБІ Львівщини поновився через суд ...

  Романа Желиха звільнило керівництво ДАБІ з посади директора департаменту Держархібудінспекції у Львівській області ще у грудні минулого року, однак публічно про це не повідомлялось. У судовому рішенні зазначається, що Роман Желих не пройшов оцінювання службової діяльності за результатами його роботи у 2019 році і тому його вирішили звільнити, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Однак сам Желих переконаний, що його оцінили несправедливо.

  «Він відзначає, що його результати роботи за 2019 рік із об`єктивної сторони слід оцінити позитивно, позаяк, за ключовими показниками очолюваний ним підрозділ перевищив середні значення серед інших територіальних органів ДАБІ», – йдеться у рішенні окружного суду.

  Також Желих повідомив у суді, що під час оцінювання з ним не проводили співбесіду, тим самим порушивши процедуру перевірки. Натомість представник ДАБІ у суді заявив, що співбесіду із Желихом провели і звільнили його через невиконання поставлених на 2019 рік завдань.

  Суд дослідив завдання, за виконання яких Желих отримав негативну оцінку, і визнав оцінювання необґрунтованим, а звільнення Желиха – протиправним. З огляду на це суддя Олександр Сасевич повністю задовольнив позов Романа Желиха і поновив його на посаді.

  У матеріалах справи також є довідка про те, що Роман Желих перебував на лікарняному з 29 листопада до 17 березня. Відтак суд поновив його на посаді з 18 березня 2020 року.

  Це рішення суду ще не набрало законної сили, і протягом 30 днів його можна оскаржити в апеляційному порядку.

  Зазначимо, що Роман Желих керував обласною ДАБІ з 2014 року. За цей час інспекція неодноразово виносила рішення, повязні з узаконенням скандальних будівництв. Зокрема, підпис Желиха стоїть на дозвільних документах на будівництво скандального МАФу на просп. Чорновола, який нещоджавно знесли.

   

  (Visited 85 times, 1 visits today)
 • 180x150