700 євро хабара, щоб зі свідка не стати підозрюваним – слідчий прикарпатської поліції постане перед судом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого Надвірнянського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області та його спільника. Правоохоронець та його пособник обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням службового становища (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

  700 євро хабара, щоб зі свідка не стати підозрюваним – слідчий ...

  Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, пише СТИК з посиланням на СтопКор.

  Слідством встановлено, що у січні 2019 року слідчий поліції вимагав неправомірну вигоду від мешканця Івано-Франківської області за непритягнення його до кримінальної відповідальності, а саме зміну процесуального статусу зі свідка на підозрюваного.

  Першу частину неправомірної вигоди обвинувачений одержав через свого знайомого. Під час отримання другої частини «винагороди» у сумі 400 євро правоохоронця та його пособника затримали слідчі ДБР.

  Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Івано-Франківської області.

  У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150