Одіозний керівник лісового і мисливського господарства Франківщини, який неодноразово фігурував у корупційних скандалах, позбувся посади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Начальник лісового і мисливського господарства Івано-Франківської області написав заяву на звільнення.

  image

  Журналісту Типового Франківська потрапила заява Віктора Сахнюка до керівника Державного агентства лісових ресурсів України, передає СТИК.

  «Прошу Вас звільнити мене з посади за власним бажанням» ,- йдеться у тексті заяви написаної Сахнюком, 9 березня.

  За час перебування на посаді Віктора Сахнюк не зміг зарекомендувати себе добрим господарником. Не мав результатів у боротьбі із вирубкою лісів. Втім своєю бездіяльністю та схемами зміг налаштувати проти себе працівників.

  З жовтня 2019 по січень 2020 року на 10-ти з 17 лісгоспів області сформувалася заборгованість по зарплаті працівникам у понад 10 мільйонів гривень, а кошти направлялись на незрозумілі видатки. Більше того, цю інформацію Сахнюк вмудрився приховати у звітності Держлісагенству, шляхом маніпуляцій.

  Також незадоволення роботою Віктора Сахнюка висловила громадська рада при обласному Управлінні. Тут зазначають, «очікували швидких та ефективних змін в деревообробній галузі, натомість отримали катастрофічну ситуацію в місцевих лісгоспах».

  Схоже, найближчим часом Прикарпаття отримає нового керівника лісового та мисливського господарства, який зможе навести лад та забезпечити розвиток лісового господарства.

  Нагадаємо, Віктор Сахнюк був призначений на Франківщину в липні 2019 року. Призначення Віктора Сахнюка відбулося без оголошення конкурсу на посаду.

  До цього він уже працював першим заступником-головним лісничим Волинського ОУЛМГ, а у 2018 році очолював обласне управління лісгоспу в Чернівецькій області.

  (Visited 211 times, 1 visits today)
 • 180x150