Чернівці витратять 160 тисяч на перевезення медиків з п’яти районів області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради 27 березня замовив перевезення медичних працівників за 160 тис. грн. Послуги надаватиме місцевий перевізник Борис Рудик.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » Чернівці витратять 160 тисяч грн на ...

  Автобуси курсуватимуть між Чернівцями та Глибоцьким, Герцаївським, Новоселицьким, Кіцманським та Заставницьким районами. До Чернівців працівників довозитимуть на сьому ранку, а о дев’ятій вечора зміну везтимуть назад. З повним графіком перевезення можна ознайомитися у договорі. Перевозити медиків будуть щоденно до 24 квітня, тобто до закінчення карантину в Україні. Автобуси будуть марковані – написом червоним кольором «Спеціальні перевезення», пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Вартість одного кругорейсу від Чернівців до смт. Глибока становить 750 грн, до смт. Герца – 804 грн, до смт. Новоселиця – 1080 грн, до смт. Кіцмань – 570 грн, до смт. Заставна – 813 грн. Один кілометр пробігу автобуса коштує 15 грн.

  Чернівецький підприємець Борис Рудик, який перевозитиме медиків, веде свою діяльність з 1997 року. Він у 2010 році виграв конкурс на перевезення жителів Чернівців за маршрутом №31 (вул. Комарова-вул. Калинівська).

  У Чернівецькій області автобус для медиків організований також від Вижницького району (маршрут Вашківці-Чернівці). Перевозитимуть працівників з Мамаївської об’єднаної територіальної громади (Лужани-Чернівці) та з вже згаданого Вижницького району (Вижниця-Чернівці, Берегомет-Чернівці, Коритне-Чернівці, Замостя-Чернівці).

  Матеріал підготували за підтримки МФ Відродження

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150