Поліція затримала рекетирів за вимагання понад 200 тисяч від бізнесмена з Нового Роздолу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У суботу, 28 березня, поліцейські у Львові затримали на гарячому двох рекетирів. Затримання відбулося під час передачі 168 тис. грн, яку зловмисники вимагали від підприємця з Нового Роздолу на Львівщині.

  Поліція затримала рекетирів за вимагання понад 200 тис. грн від ...

  Про затримання повідомила прес служба Прокуратури Львівщини, передає СТИК.

  Відомо, що рекетири вимагали у підприємця 208 тис. грн. Ці гроші – відсоток від тендеру, який підприємець виграв на реконструкцію кінотеатру у Кам’янці-Бузькій. Свою вимогу зловмисники обгрунтували тим, що потрібно «залогодити питання» з чиновником, який є замовником робіт.

  Підприємець відмовився платити, тож зловмисники залучили ще кількох представників криміналітету і почали погрожувати фізичною розправою потерпілому та його родичам. Тоді, ще у січні, підприємець звернувся до правоохоронних органів по допомогу.

  Першу частину суми – 40 тис. грн підприємець під наглядом правоохоронців віддав зловмисникам ще у лютому. А у суботу, 28 березня, під час передачі другої частини грошей – 168 тис. грн, зловмисників затримали в офісі бізнесмена. Зробили це працівники департементу стратегічних розслідувань під наглядом працівників прокуратури.

  Чоловікам загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі за вимагання та надання неправомірної вигоди службовій особі.

  Як відомо із сайту «Держзакупівлі.Онлайн» переможцем конкурсу на реконструкцію кінотеатру у Кам’янці-Бузькій є приватне підприємство «БОГДАН-БУД». Замовником робіт є Кам’янка-Бузька міська рада, яка 13 листопада 2019 року, з представником від фірми-переможця Богданом Триндяком підписала договір, у якому йшлося, що ціна передбачених робіт сягає більше 3,5 млн грн.

   

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150