Львівський АМКУ оштрафував дві фірми, які розіграли кросовер для ветеринарів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Територіальне відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувало ТОВ «Реформ» та ТОВ «Свебор Сталь Україна» на 136 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах. Йдеться про їхню участь в закупівлі спецавтомобіля для Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » Львівський АМКУ оштрафував дві фірми з одного ...

  Про змову цих учасників на торгах «Наші гроші. Львів» написали в червні 2018 року. Перший тендер на закупівлю спецтранспорту був невдалий, оскільки на нього прийшов лише один учасник – ТОВ «Реформ». На наступні торги до цієї фірми приєдналося ТОВ «Свебор Сталь Україна». Учасники подали довідки з аналогічним текстом та однаковими помилками. Також один із власників компанії «Реформ» Василь Литвин прописаний за тією ж адресою, що й колишня співвласниця «Свебор Сталь Україна» Інна Столбова. У соціальній мережі Facebook вона опублікувала спільне з Василем Литвином фото, передає СТИК.

  Нагадаємо, що головне управління держпродспоживслужби замовило під виглядом спецавтомобіля «Ветеринарна допомога» найдорожчу комплектацію кросовера Skoda Kodiag Style 2.0. Від звичайного автомобіля його відрізняли лише чотири елементи: два набори медичних товарів, сумка-холодильник та термоконтейнер.

  Після публікації новини замовник розірвав договір, а фахівці з публічних закупівель «Центру громадського моніторингу та досліджень» подали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що конкуренти використовували одну ІР-адресу, мали спільних працівників та господарські відносини.

  В результаті обидві компанії отримали штраф по 68 тис. грн. Вони також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

  Компанії «Реформ» та «Свебор Сталь Україна» зареєстровані в селі Нові Петрівці Київської області. Протягом 2019-2020 років перша фірма отримала замовлень на 395 тис. грн, а друга лише брала участь у трьох закупівлях.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150