Після публікації журналістів, замовник найдорожчої яловичини повідомив про зниження ціни з 220 до 155 гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відділ освіти Городоцької районної державної адміністрації (Львівська обл) уклав додаткову угоду з ТОВ «Гал Проф Центр», якої зменшив ціну закупівлі яловичини на 30% – до 155 грн./кг.

  Експорт української яловиччини тримається на рівні 2017-го

  Документ було завантажено до «Прозорро» 6 квітня в 13.34 – через чотири години після оприлюднення дослідження «Наших грошей» щодо закупівель яловичини по всій Україні. Виявилось, що закупівля Відділу освіти Городоцької РДА з ціною 219,60 грн./кг була найдорожчою серед всіх оприлюднених в «Прозорро» в першому кварталі 2020 року угод вартістю понад 500 тис грн. Базова угода укладена ще 25 лютого 2020 року, передає СТИК.

  Додаткова угода з ТОВ «Гал Проф Центр» датована 3 квітня. В ній крім ціни яловичини зменшена на 65 тис грн. сума закупівлі. Нова ціна відповідає середній ціні закупівлі яловичини вищого ґатунку, хоча, наприклад Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради Львівської області в лютому  закупив охолоджену яловичину вищого сорту трохи дешевше – по 150 грн./кг.

  В повідомленні «Нашим грошам» Відділ освіти Городоцької РДА вказав, що закупівля харчів за договором від 25.02.2020 р. №Т20-14 у 2020 році для потреб закладів дошкільної освіти району не відбувалася. Система «Є-дата» не містить інформацію про перерахування грошей «Гал Проф Центр» саме за цим договором.

  Нагадаємо, 25 лютого Відділ освіти Городоцької РДА  уклав угоди з «Гал Проф Центр» на постачання свинини, яловичини та м’яса птиці. Єдиним конкурентом «Гал Проф Центр» на торгах  була ФОП Кононович Христина Андріївна. Конкуренти жодного разу не знижували ціни, в підсумку закупівля по трьом лотам була дешевшою очікуваної вартості на 0,2%.

  Власником та директором «Гал Проф Центр» є Костянтин Кусяк.

  Відділ освіти Городоцької РДА очолює Ігор Яскевич. Він задекларував 161 тис грн. зарплати минулого року. Його дружина – Ольга Яскевич, працює старшим державним інспектором в ГУ ДФС у Львівській області.

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150