У Канни за хабар: Група багатіїв, серед яких українець, намагалися незаконно перетнути кордон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Група заможних громадян з різних країн, серед яких українець, 4 квітня намагалися перелетіти з Лондона до Канн за хабар, попри карантинні обмеження у зв’язку з пандемією COVID-19.

  Про це повідомляє MirrorBFMTV та CNN.

  Як зазначається, працівники прикордонної служби Франції отримали сигнал з аеропорту Марселя про те, що десять пасажирів планують чартером прилетіти з Лондона до Марселя. За попередньою інформацією, серед пасажирів були громадяни України, Хорватії, Румунії, Франції, Німеччини.

  Так, у коментарі CNN співробітник поліції повітряних кордонів аеропорту Марсель-Прованс зазначив, що йшлося про сімох чоловіків віком 40-50 років і трьох жінок віком близько 25 років. За словами пасажирів, вони планували прибути на орендовану віллу у Каннах.

  Однак, через карантинні обмеження перетнути кордон могли лише громадяни Франції.

  Попри заборону чартер Embraer Legacy прибув до аеропорту о 15:00 за місцевим часом. Окрім цього, туди прилетіли три приватні вертольоти.

  Зокрема, у коментарі CNN один із посадовців зазначив, що поїздку організував громадянин Хорватії, який має бізнес у сфері нерухомості та фінансів. Він орендував чартер, гелікоптери та віллу у Каннах. За даними видання, бізнесмен намагався переконати прикордонників, що “має величезні гроші” і хоче “просто сплатити штраф і поїхати в Канни”. Про це також повідомляє BFM TV.

  Однак, за даними Mirror, хабар намагався дати український бізнесмен, який нібито оплатив віллу та переліт.

  У результаті пасажирам, які не мають французького громадянства, відмовили у в’їзді. Крім того, жандармерія повітряного транспорту оштрафувала пілотів гелікоптерів, адже вони вирушили у поїздку без поважних причин. Імена пасажирів жодне з видань не повідомляє.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150