Судді виступили проти обмеження на час карантину їхньої зарплати до 47 тисяч гривень на місяць

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомляють у Центрі Протидії Корупції.

  Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності. Вся країна затягнула паски, хто чим може допомагає медикам, а судді посміли заявити, що обмеження на час карантину зарплати до 47 тисяч грн на місяць є неприпустимим. Бо вони, бачите, “на передньому краї боротьби з інфекцією”. Хм, не лікарі, а судді? Оце так відкриття.

  Ось ще один феєричний аргумент: Обмеження зарплати не узгоджується з гарантіями незалежності суддів. Тому “свавільно встановлювати або змінювати розмір винагороди” категорично не можна. Дивуються шановні судді, як так, на будівництво нових доріг та аеропортів гроші є, а мільйонів на зарплати суддям немає?

  Бідкаються, що складна фінансова ситуація в країні не може виправдати зменшення зарплат, які часто складають кількасот тисяч гривень. А тому вимагають визнати закон неконституційним. А пожити як звичайні люди не пробували? Купівля нового авто чи земельки почекає.

  Обличчя авторів звернення – на фото. Там, серед іншого, суддя Кицюк, яку поставили на місце під час конкурсу до Вищого Антикорсуду. Прізвища “героїв” – в коментарях, йдеться на сторінці Центр Протидії Корупції.

  (Visited 115 times, 1 visits today)
 • 180x150