На Волині за безперешкодну роботу АЗС посадовці вимагали 1000 літрів дизпалива (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Волині посадовці ДСНС вимагали 1000 літрів дизпалива за безперешкодне функціонування АЗС. Одного із керівників управління ДСНС у Волинській області та начальника одного із загонів управління, які вимагали та отримали незвичний хабар, затримали працівники Державного бюро розслідувань.

  «Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, що розташоване у місті Львові, затримали посадовців в порядку ст. 208 КПК України під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). За попередньою інформацією, посадовці ДСНС вимагали та одержали 1000 літрів дизельного палива за безперешкодне погодження документів щодо роботи АЗС та невтручання у діяльність підприємства», – повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

  Фото ДБР

  Наразі вирішують питання про повідомлення затриманим підозри, відсторонення їх від займаних посад та обрання запобіжного заходу.

  У разі доведення вини, посадовцям загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150