Суд не скасував запобіжний захід кума Труби

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді 2,11 млн грн застави кума колишнього директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, екскерівника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Ігоря Щербини, підозрюваного НАБУ і САП у корупції.

  Антикорупційний суд відмовив адвокату підозрюваного у корупції кума ексдиректора Держбюро розслідувань у скасуванні запобіжного заходу.

  Таке рішення 10 квітня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і діло.

  Як відомо, суд заарештував Щербину з альтернативою 2,11 млн грн застави. Пізніше за нього внесли ці гроші. Також на нього поклали низку обов’язків: прибувати на першу вимогу; не відлучатися із Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утриматись від спілкування із Шевченком, свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.

  Через 4 місяці адвокат Щербини подав клопотання про скасування запобіжного заходу у вигляді застави. За його словами, за підозрюваного внесла заставу компанія ТОВ «Енерго-Лекс», якою 11 березня було ухвалено рішення про ліквідацію. Серед іншого, планом ліквідації передбачено проведення дій з повернення дебіторської заборгованості, до якої відноситься і надання займу Щербині.

  До того ж, як стверджує захисник, Щербина є пенсіонером і не може повернути компанії ці кошти. Адвокат додав, що ризики зникли і тому просить скасувати запобіжний захід або визначити менший розмір. Вивчивши клопотання, суддя відмовила в його задоволенні.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150