5 млн доларів США голові Фонду держмайна: матеріали слідства відкрито стороні захисту

 • 180x150
 • Опубліковано:
  НАБУ і САП завершили розслідування щодо осіб, які пропонували 5 мільйонів доларів хабара голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку.

  Про це повідомляє прес-служба Фонду.

  “Невдовзі, після ознайомлення з матеріалами слідства, справу скерують до Вищого антикорупційного суду”, – йдеться у повідомленні.

  Розслідування НАБУ та САП розпочали за заявою голови ФДМУ у листопаді 2019 року.

  За результатами розслідування, дії затриманих підозрюваних кваліфіковані за ч.4 ст. 369 КК України (“Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”).

  Зазначається, що підозрювані в злочині запропонували Сенниченку 5 млн дол США неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ “Одеський припортовий завод” (99,5% акцій належать державі) наперед визначеної особи.

  “Сенниченко повідомив правоохоронців про це та взяв участь в операції по викриттю підозрюваних.

  За задумом зловмисників, призначення визначеної ними особи на посаду керівника державної компанії могло допомогти налагодити співробітництво між заводом і низкою  приватних компаній, пов’язаних із ініціаторами корупційного злочину”, – додали у ФДМУ.

   

  Нагадаємо:

  У січні за заявою голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка Національне антикорупційне бюро викрило і затримало трьох осіб, які пропонували йому 5 мільйонів доларів хабара.

  Дмитро Сенниченко очолює Фонд державного майна з 19 вересня 2019-го.

  Джерело: Економічна правда

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150