Винниківські чиновники встановили рекорд із кількості прямих договорів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Протягом 18 днів квітня виконком Винниківської міськради опублікував найбільше звітів про укладені прямі договори серед усіх замовників у Львівській області. Загалом прозвітувались про 195 договорів на понад 82 млн грн. На другому та третьому місцях за кількістю звітів – «Львівська політехніка» (139) та «Львівобленерго» (138).

  По той бік Личаківської. Яку роль грають Винники у «Великому Львові»

  Така кількість договорів, які підписали без конкурсу, зумовлена вступом в силу з 19 квітня змін до ЗУ «Про публічні закупівлі». Якщо раніше виконком мав право купувати без конкурсу послуги й товари до 200 тис. грн, а роботи – до 1,5 млн грн, то тепер конкурсна закупівля передбачена і на суми від 50 тис. грн., пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Квітневі закупівлі за прямими договорами, які здійснив виконком, сильно відрізняються сумою звітів та їх кількістю у порівнянні з іншими місяцями 2019 та 2020 років (див. графіку). Наприклад, минулого року за повний місяць у квітні було підписано прямих договорів на 5,7 млн грн.

  Виконком Винниківської міськради найбільше прямих договорів підписав із ТОВ “Будівельний – Регіон” – на майже 14,9 млн грн. Протягом 16-17 березня з цим товариством уклали 17 договорів на капремонт каналізації, комунікацій, систем водопостачання та будівництво каналізації.

  Згідно з Prozorro, раніше Винниківська міськрада з львівським ТОВ “Будівельний – Регіон” не працювала. Компанія належить 28-річній Роксолані Штогринець, яку згадували як працівницю Medicover. Судячи з її профілю в соціальній мережі, дівчина працює там досі. Вона також володіє ТОВ «Глобал Трейд Захід» разом із поляком Войцехом Янушем Травіньскі.

  27-річний Євген Кубата, як і його дружина Наталія Кубата, серед замовників навпаки працює лише з виконкомом Винниківської МР, яка цього разу віддала йому замовлень на 6,4 млн грн. Він ремонтуватиме і покрівлі дахів, і ливневі каналізації, і дороги. У 2018 році він подавав електронну декларацію за 2017 рік як головний бухгалтер управління освіти Львівської міськради, а два місяці тому створив ТОВ «Альтернативбуд».

  Договорів на понад 6 млн грн також підписало дві компанії: ПП «Західбуд-Плюс» і ТОВ «Білдінпарт». Остання до цього часу отримувала замовлення лише від Винниківського КП «Добробут».

  83-річна Стефанія Турек підписала договорів на понад 5,5 млн грн, вона ремонтуватиме покриття доріг, спортзал, харчоблок, утеплюватиме фасад та інше. Андрій Турек, зареєстрований за однією з нею адресою, отримав підрядів ще на 2,9 млн грн. Раніше він працював в Службі автомобільних доріг у Львівській області.

  Інші постачальники отримали замовлення на суми менші 4 млн грн. Наприклад,  ТОВ «Укрінвестбуд» – 3,9 млн грн, Равенець Вілен – 3,4 млн грн, Коруд Іван – 2,85 млн грн, ТОВ «Тандем Ріел» і ТОВ «БК Захід Нео Буд» – по 2,65 млн грн тощо.

  Загалом замовники у Львівській області за 18 днів квітня опублікували звітів про прямі договори на майже 1,2 млрд грн (понад 5 тис. договорів).

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150