На Прикарпатті дорожників підозрюють у розтраті та змові з підрядниками

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Посадовців Служби автомобільних доріг в області підозрюють в розтраті бюджетних коштів, виділених на ремонт автодоріг Івано-Франківської області.

  Ремонт дороги в Бийске грозит обернуться многочисленными авариями

  Про це йдеться в ухвалі Івано-Франківського міського суду, пише СТИК з посиланням на Бліц-Інфо.

  Під час досудового розслідування установлено, що начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області разом з двома заступниками вступили в змову з чотирма фірмами. А саме, ТОВ ПБС, ТОВ БМБУД, ПП ПОЛТАВАБУДЦЕНТЕР та ТОВ Ропд-Лайн.

  «Для заволодіння бюджетними коштами головою тендерного комітету САД в Івано-Франківській області в період 2018-2019 років за сприяння начальника, проведено відкриті торги по виконанню робіт з капітальних, поточних ремонтів автомобільних доріг, мостів, робіт з ліквідації зсувних процесів, експлуатаційного утримання автомобільних доріг Івано-Франківської області, переможцями яких стали вище вказані підконтрольні керівнику та заступникам суб`єкти підприємницької діяльності», – йдеться в ухвалі.

  У документі зазначається, що при виконанні робіт посадові особи ТОВ ПБС, ТОВ БМБУД, ПП ПОЛТАВАБУДЦЕНТЕР та ТОВ Ропд-Лайн внесли неправдиві відомості у форми КБ-2В, КБ-3, завищивши об`єми виконання робіт та використавши будівельні матеріали, заборонені ДСТУ, спричинивши збитків державному бюджету на суму понад мільйон гривень.

  Відтак, слідчий звертався з клопотанням до суду аби отримати дозвіл на вилучення завірених копій документів – проектно-кошторисної документації та інших документів щодо ремонту та утримання дороги загального користування державного значення Т-09-10 Бурштин-Калуш на ділянці 0+000 – км 32+862, а також будівництва мосту на цій же дорозі.

  Суд клопотання слідчого задовільнив.

  (Visited 148 times, 1 visits today)
 • 180x150