Два медичні заклади Чернівців замовили в півтора раза дорожчі респіратори порівняно з місцевою РЛ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чернівецька міська поліклініка №1 підписала 21 квітня договір на постачання 500 респіраторів Бук-3 третього класу захисту без клапана. Загальна сума договору становить 65 тис. грн, тобто один респіратор коштує 130 грн.

  МОЗ не радить носити респіратори з клапанами - новини України ...

  Постачатиме товар чернівецький підприємець Андрій Репа. Трішки дешевше – по 129 грн за одиницю – він запропонував такі ж респіратори 22 квітня чернівецькому центрові первинної медико-санітарної допомоги «Садгора», пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Нині в основному ціна на ці респіратори і в Чернівецькій, і в інших областях коливається від 80 до 100 гривень. Наприклад, у Чернівецькій області Кельменецька центральна районна лікарня замовила їх у ТОВ «Епіцентр К» по 82,5 грн за одиницю. Трохи дорожче – по 85 грн за штуку – замовив їх відділ охорони здоров’я Сумської міської ради у ТОВ «Кан-Стайл». А от Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Івано-Франківської області купив такі респіратори у «Епіцентр К» по 89 грн за штуку.

  Вже у Львівській області цей ж «Епіцентр К» продав Бук-3 по 99 грн за одиницю – Загону технічної служби головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій. За такою ж ціною їх придбали у Київській обласній державній адміністрації. У Закарпатській області Ужгородський міський пологовий будинок замовив такі респіратори у ПАТ «Нова лінія» також по 99 грн за одиницю.

  Обійшли чернівецького постачальника у ціні на респіратори в Одесі – міська клінічна лікарня №10 придбала їх по 185 грн за штуку в підприємця Андрія Петренія.

  Підприємець Андрій Репа, який постачатиме респіратори двом чернівецьким лікарням, зареєстрований 2015 року в Чернівецькій області. В основному він займається продажем медичних товарів. Протягом 2019-2020 років підприємець отримав замовлень на 3,9 млн грн.

  (Visited 263 times, 1 visits today)
 • 180x150