Родина настоятеля Російської православної церкви має автопарк та коштовну нерухомість (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Родина настоятеля Свято-Іллінської церкви РПЦ в Україні Віталія Косовського має три мерседеси, кілька квартир у Києві та будинок за містом. Журналісти зв’язалися із отцем Віталієм, аби розпитати у нього про статки і майно, але він лише привітав репортерів із “воскресінням Христовим” і кинув слухавку.

  Родина настоятеля Іллінської церкви має автопарк та коштовну нерухомість

  Слідство.Інфо продовжує досліджувати як живуть священники Російської православної церкви в Україні. Дивіться більше у новому блозі Дмитра Реплянука “Таємниці Слідства”, передає СТИК.

  Згідно з реєстром МВС, отець Віталій є власником позашляховика Toyota Land Cruiser 2012 року, а також Mercedes-Benz 2015 року випуску. Дружина протоієрея володіє ще двома дорогими машинами марки Mercedes 2012 року. Молодша донька їздить на позашляховику Audi Q3 2015 року, також має скромний Citroen 2012 року.

  На вторинному ринку автомобілів автопарк родини священнослужителя можна оцінити щонайменше у 3,7 млн гривень.

  Варто зауважити, що старша донька також має дорогий автомобіль Mercedes-Benz, але вона живе окремо та одружена з сином заможної особи, тому її майно журналісти не аналізували.

  Проживає отець Віталій разом із родиною у великому маєтку в селі Чайки під Києвом. Окрім будинку, родина володіє квартирою на майже 100 квадратних метрів у новому житловому комплексі “Гарден сіті”, вартість якої сягає близько 4,5 мільйона гривень, та ще двома більш скромними столичними квартирами.

  Журналісти зв’язалися із отцем Віталієм, аби розпитати у нього про статки і майно, але він лише привітав репортерів із “воскресінням Христовим” і кинув слухавку.

  (Visited 80 times, 1 visits today)
 • 180x150