Ціна від 500 тисяч доларів. Генеральна прокурорка Венедіктова приховала в декларації квартиру в Києві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова не вказала в декларації квартиру на вулиці Круглоуніверситетська міста Київ, в якій проживає в даний час.

  Ціна від $500 тисяч: Генеральна прокурорка Венедіктова приховала в декларації квартиру в Києві. Фото, відео

  При цьому глава ОГП в декларації станом на 2020 рік повідомила, що її місце проживання в Харківській області, повідомляє СТИК з посиланням на “Радіо Свобода“.

  На питання журналістів, чому вона не внесла це житло, генпрокурорка відповіла, що у неї “все відображається як треба”.Будинок, де в Києві живе Венедіктова

  Будинок, де в Києві живе Венедіктова

  “Дивіться, я юрист за фахом. Більш того, зі мною зараз працюють юристи адвокати на постійній основі. Все, що відбувається в моєму, знову ж кажу, приватно-публічного житті – все відображаєтьсятаким чином, як треба, повірте мені. Я можу забезпечити собі професійний юридичний супровід”, – сказала вона.Декларація

  Декларація

  Також Венедіктова не відповіла, придбала вона квартиру або ж орендує.

  “А ви знаєте, що декларація публікується в конкретні дати. Якби я придбала це житло, ви б побачили моє придбання. Тому ви можете розуміти, що є різні механізми, коли і як люди проживають. Якби воно було в моїй власності, ви б побачили зміни в декларативному стані”, – уникла прямої відповіді генпрокурорка.Венедіктова виїжджає від будинку в Києві

  Венедіктова виїжджає від будинку в Києві

  Також біля цього будинку був помічений чоловік Венедіктової заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України Денис Колесников.

  Денис Колесников

  Денис Колесников

  Відзначається, що в будинку, де проживає Венедіктова є квартири за ціною від 500 і 750 тисяч доларів. Оренда ж обійдеться мінімум в 2,5 тисячі доларів.

  Ціни на квартири в будинку

  Ціни на квартири в будинку

  Журналісти додали, що ще три тижні тому надіслали запит до ОГП про нерухомість Венедиктової та отримали таку відповідь: “Ваші запити від 1 і 21 квітня з приводу надання коментарів розглянуто. Інформуємо вас, що у зв’язку з завантаженістю робочого графіка Генерального прокурора Венедиктової І.В . поки провести інтерв’ю не представляється можливим. Як тільки виникне така можливість, вам буде повідомлено про неї додатково”.

  (Visited 141 times, 1 visits today)
 • 180x150