НАБУ затримало главу Кіровоградської ОДА: вимагав 1,8 млн гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Національне антикорупційне бюро разом з іншими силовиками затримало голову Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Балоня за підозрою у вимаганні майже 2 мільйонів гривень.
  НАБУ затримала голову ОДА на хабарі в 1,8 мільйона гривень

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу НАБУ.

  За даними слідства, очільник ОДА та ще один чиновник запропонували керівнику регіонального осередку одного з органів державної влади в області дати хабар у розмірі 1,8 мільйона гривень «в обмін на невчинення перешкод у його діяльності».

  «Перший транш у 100 тис. грн посадовці ОДА отримали в червні 2020 року, що зафіксовано в матеріалах слідства. Під час передачі другого — у 250 тис. грн — їх викрито на гарячому», — йдеться у повідомленні.

  Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Новинарня», про викриття і затримання “одного з голів ОДА” ввечері в четвер, 25 червня, повідомила пресслужба Національного антикорупційного бюро. Водночас, за даними ЗМІ, йдеться про Кіровоградщину та її голову Балоня.

  “25 червня 2020 року детективи НАБУ спільно з ГУ БКОЗ та УСБУ в одній із областей за процесуального керівництва САП викрили голову однієї з обласних держадміністрацій та посадовця цієї ж ОДА «на гарячому».
  Як встановило слідство, чиновники у змові запропонували керівникові регіонального осередку одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в 1,8 млн грн в обмін на невчинення перешкод у його діяльності. За умовами «пропозиції», кошти мали передаватися траншами.

  Перший транш у 100 тис. грн посадовці ОДА отримали в червні 2020 року, що зафіксовано в матеріалах слідства. Під час передачі другого – у 250 тис. грн — їх викрито на гарячому”, – ідеться в повідомленні Бюро.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150