На лаві підсудних через $12 тис хабара опинились митники з Волині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт з правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 368 та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, стосовно виконувача обов’язків начальника митного поста «Ковель» Волинської митниці Державної митної служби України та головного державного інспектора, які, за версією слідства, вимагали та одержали від представника приватного підприємства 12 240 доларів  США неправомірної вигоди.

  На лаві підсудних через 12 тис доларів США опинились митники з Волині

  За ці кошти митники обіцяли безперешкодне митне оформлення 306 транспортних засобів, передає СТИК.

  Посадовці діяли за попередньою змовою, з метою власного збагачення, а сприяв їм у цьому мешканець м. Ковель, який відіграв роль посередника.

  Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу внутрішньої безпеки у Волинській області ГУ ВБ СБУ, під процесуальним керівництвом львівських прокурорів.

  У разі доведення вини фігурантам загрожуватиме від 5 до 10 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскація майна.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150