Буковинський онкоцентр замовив лабораторну центрифугу на чверть дорожче ринку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Буковинський клінічний онкологічний центр 6 жовтня підписав договір із приватною підприємицею Наталії Місюрою на закупівлі лабораторної центрифуги за 308 тис. грн. Про це стало відомо з веб-сайту публічних закупівель  Prozorro .

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » Буковинський онкоцентр замовив лабораторну центрифугу на чверть дорожче ринку

  За договорами замовлення центрифугу Mikro 220R німецької компанії Andreas Hettich, яка працює для лабораторних досліджень. У документах з описом товару, завантаженим онкологічним центром, зазначеним, що обладнання використовується для підготовки зразків до ПЛР. Для центрифугів Mikro 220R використовують різні типи роторів, у яких обертаються пробірки. У цьому закупівлі – це кутовий ротор зразків 1195A, у якому можна обробляти одночасно 24 пробірки, пише СТИК із посиланням на Наші гроші.Львів.

  Центрифуга Mikro 220R. Фото: ledum.com.ua

  У публічних закупівлях інших медзакладів і будь-яких інших державних установ нам не вдалося відшукати випадки оплати за таку комплектацію центрифугів. Проте такий товар існує на ринку. У  компанії  «Ледум», яка є ділером виробника, повідомили, що такий комплект коштує 7,4 тисячі євро, близько 244 тис. грн, що на 64 тис. грн дешевше, ніж у замовленні онкоцентру.

  Під час підготовки цього матеріалу журналіст намагався отримати коментар Наталія Місюри щодо вартості центрифугів, а також телефон приватного підпорядкування, який зазначений як контактний сайт на порталі  Clarity  та телефон, зазначений у документації щодо інших тендерів, не підтримується.

  Наталія Місюра зареєстрована в Києві та вперше співпрацює з буковинським онкоцентром. З початку 2020 року Місюра підписала 20 контрактів на 3,9 млн грн, переважна більшість яких від Головного військового клінічного госпіталю в Києві.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150