Начальник митниці затриманий під час одержання “хабара” — слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому затримали начальника одного із митних постів Київської митниці Державної митної служби України за одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

  За попередньою інформацією, посадовець вимагав від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у сумі 800 доларів США. За ці кошти керівник митного посту обіцяв не створювати штучних перешкод під час розмитнення вантажу, не ініціюванти проведення повного огляду вантажів, що імпортуються, та не вживати заходів зі збільшення вартості митних платежів.

  2 грудня 2020 року службову особу було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора України. Оперативний супровід – ГОУ ДБР та СБУ України.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150