Хабар за інформацію: судитимуть двох буковинських прикордонників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перед судом постануть прикордонники, які продавали інформацію про переміщення патрулів на кордоні. 

  Хабар за інформацію: судитимуть двох буковинських прикордонників

  Слідчі Територіального управління ДБР Хмельницького у взаємодії із внутрішньою безпекою Державної прикордонної служби  завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальні акти стосовно двох інспекторів прикордонної служби на Буковині.

  Вони брали хабарі за інформацію щодо маршрутів та часу роботи прикордонних нарядів на українсько-румунському кордоні, пише СТИК з посиланням на повідомлення Державного бюро розслідувань.

  Інспектори, незалежно один від одного, надавали таку інформацію стороннім особам, що дозволяло незаконно переміщувати через кордон підакцизні товари, зокрема тютюнові вироби.

  Слідством було задокументовано сприяння у переміщенні 60 ящиків із цигарками.

  18 березня 2021 року одного з інспекторів затримано після одержання неправомірної вигоди. Того ж дня обом фігурантам окремо було повідомлено про підозру, суд відсторонив їх від займаних посад.

  Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, оперативний супровід – внутрішня безпека Держприкордонслужби та СБУ.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150