Голову одного з судів в Одеській області затримали на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне бюро розслідувань повідомило про підозру голові одного з міськрайонних судів Одеської області за підозрою в шахрайстві. Йому та ще одному адвокату інкримінують виманювання грошей у громадянина за прийняття позитивного судового рішення, повідомляється на сайті ДБР.

  «Голова суду за посередництва адвоката пообіцяв мешканцю Одещини забезпечити прийняття іншим суддею позитивного рішення. Раніше цивільна дружина громадянина вже виграла у цьому суді справу щодо стягнення заборгованості з підприємства-боржника. Однак, у визначені терміни гроші не були перераховані, тому вона звернулась до суду щодо поновлення строків пред’явлення виконавчого документа. Спочатку суддя та адвокат планували отримати від громадянина 700 тис. гривень, а потім зменшили суму до 6 тис. доларів США», – сказано в повідомленні.

  фото ДБР

  «Правоохоронцями задокументовано одержання суддею та адвокатом першої частини обумовленої суми у розмірі 81 тис. грн шляхом переказу коштів на банківський рахунок. На одержанні останньої частини коштів – 2,5 тис. доларів США їх було викрито. Наразі їм повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів», – йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора.

  Справу кваліфікували не як отримання неправомірної вигоди, що є підслідністю НАБУ, а як шахрайство (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу).

  До слова, в Одеській області є три міськрайонних суди – у Білгороді-Дністровському, Ізмаїлі та Подільську.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150