Лісничого Сколівського лісгоспу триматимуть під вартою за 50 тисяч хабаря

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчий суддя Галицького районного суду міста Львова Віктор Романюк залишив під вартою лісничого Коростівського лісництва ДП «Сколівського військового лісгоспу», якого підозрюють в отримання 50 тис. грн. хабаря за відпуск деревини.

  На Львівщині лісничого триматимуть під вартою за 50 тисяч гривень хабара - Діло

  Джерело: ухвала суду від 3 вересня 2021 року.

  Лісничого будуть тримати під вартою до 1 листопада 2021 року, але він може вийти під заставу у 95 тис. грн. Слідчі просили для лісника  тримання під вартою з можливістю внесення застави 190 тис. грн, оскільки той може впливати на свідків або створити собі штучні алібі. Також підозрюваного відсторонили від посади на 2 місяці.

  Як раніше повідомляла прес-служба Львівської прокуратури, 2 вересня поточного року слідчі затримали лісничого після отримання хабаря у розмірі 50 тис. грн за пособництво у безперешкодного відпуску лісової продукції за нижчими цінами.

  Наразі майстру лісу Сколівського військового лісгоспу інкримінують ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Підозрюваному загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.

  За даними сайту УouСontrol, з травня 2021 року керує «Сколівським військовим лісгоспом» Андрій Бумба, який у 2015 році балотувався до Сколівської міської ради від партії «Патріот». До цього часу лісництво знаходилось під керівництвом Мар’яна Калиніва. Підприємство підпорядковується Міністерству оборони України.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150