В Івано-Франківську відкрилася виставка синтетичного мистецтва «Візуальний звук»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Візуальний звук». Таку назву носить виставка робіт львівської художниці Марії Боднар, яка відкрилась 10 серпня в культурно-мистецькому центрі «Є», що в Івано-Франківську.

  Картини являють собою витвори синтетичного мистецтва: поєднання комп’ютерного дизайну з живописом, за допомогою яких майстриня намагалась передати своїм шанувальникам ті переживання, які зародились у неї на рівні підсвідомості. Картини художниці, за її власним зізнанням, є результатом інтуїтивної творчості, чимось таким, чого неможливо передати словами. Багато в доробку художниці робіт еротичного і навіть еротично-насильницького наповнення.
  На виставці представлені 30 робіт, різних за величиною, змістом і технікою виконання. Так само різняться вони і за часом виконання: якщо над деякими творами пані Боднар працювала з перервами довгих три роки, то для деяких вистачило всього три тижні.
  Зі слів арт-директора КМЦ «Є» Олени Дворецької, виставка Марії Боднар являє собою суб’єктивний синтез віртуального простору живої людини, візуалізацію динаміки вібрації звуку, висвітлення, вихоплення кадрів Безмежного Невідомого.

  Дивіться фоторепортаж у фотоновинах

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150