Івано-Франківськ завоювали інки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нащадки войовничих інків, які зуміли пережити навалу конкістадорів Франціска Пісарро, пережити століття асиміляції, кровопролитну віну за незалежність і зберегти при цьому свою культуру на один день завоювали Івано-Франківськ…, ну принаймні серця багатьох його мешканців.

  Три колоритних хлопця з далекого Еквадору – Фредді, Абель і Мауріціо, одягнені в стародавнє індіанське вбрання, з бойовим фарбуванням на обличчях цілий день 18 серпня тішили мешканців обласного центру Прикарпаття чарівною грою на автентичних музичних інструментах, мелодійним співом, індіанськими танцями та імітацією давніх обрядів племен кечуа, відомих в наш час як інки.
  Зі слів Фредді, хлопці здійснюють тур по Європі. В минулому році вони вирішили відвідати Україну. Це їм сподобалось і ось вони знову тут. Загалом в Україні музикантам випало відвідати і дати концерти в п’ятьох містах Західної Україні та в Одесі. На черзі – Коломия, куди еквадорські музики вирушають 19 серпня.
  Як стверджують виконавці, музика, яку вони грають не обмежується антським фольклором. Вони поставили собі за мету донести жителям європейських країн і зокрема українському слухачеві, автентичну культуру всієї Америки і насамперед індіанців.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150