Галичанка серед кращих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11-13 березня у місті Луцьку відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців «Тарасовими шляхами», присвячений дню народження Т.Г.Шевченка. Представляти наш район та область мала честь вихованка гуртка «Літературна світлиця» Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості, учениця Галицької гімназії Роксоляна Мацьків, неодноразовий переможець районних та обласних конкурсів читців. Журі високо оцінило виконавську майстерність юної галичанки. Ця тендітна дівчина полонила щирістю поетичного слова, вмінням донести до слухача поезію Шевченка. За виконання уривку «Лебедин» із поеми «Гайдамаки» Роксоляна здобула диплом ІІ ступеня та хвилю оплесків глядачів. Адже найвагомішим визнанням таланту є вдячне слово і підтримка глядача.

  Учасники фестивалю мали можливість не тільки показати свою майстерність, а й познайомитись, поспілкуватись, порівняти себе з іншими. Організатори конкурсу підготували цікаву пізнавальну програму. Учні відвідали музей-садибу Лесі Українки в селі Колодяжному, здійснили екскурсію по місту з покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, мали можливість побувати у музеї книги та музеї дзвонів , які розташовані у вежах замку Люберта.

  Конкурс проходив у Палаці культури та дозвілля Волинського національного університету ім. Лесі Українки, де для учасників фестивалю свою творчість представили кращі дитячі колективи Центру дитячої творчості та Центру естетичного виховання міста. 
    У 2010 році дипломантом цього ж фестивалю став Гева Володимир, також вихованець гуртка «Літературна світлиця», учень Галицької гімназії. Добрим наставником цієї талановитої молоді є знана не тільки в районі, а й області Сегін Ніна Дмитрівна, керівник гуртка Галицького ЦДЮТ. Вона творчий педагог і веде своїх вихованців у незбагненний світ, де владарюють Думка, Почуття, Образ.

  З перемогою, хорошим настроєм, з новими знайомствами повернулись Ніна Дмитрівна та Роксоляна до рідного міста. Ще довго їм буде снитись Луцьк, де кожен камінь дихає історією. Тож зичимо їм нових здобутків, вражень, хороших друзів та сповнення мрій.

  Олена Кузьмич 

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150