Письменник Тимофій Гаврилів презентував другу частину свого роману “Чарівний світ”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Письменник Тимофій Гаврилів презентував сьогодні другу книгу своєї трилогії «Чарівний світ». Книга, яка вийшла в світ у видавництві «Кальварія» під назвою «Чарівний світ. Тоді» і презентована сьогодні в Івано-Франківському Культурно-мистецькому центрі "Є", описує події, які за часовим проміжком передували сюжетним перипетіям першої частини роману.

  Зі слів пана Гавриліва, на відміну від першої частини – «Чарівний світ. Тепер», яка написана від імені автора і передає насамперед внутрішній світ автора, друга частина написана від імені героя. При цьому герой виступає в якості хроніста, який, неначе в щоденнику, детально і дещо в гумористичній формі описує життя тієї спільноти, членом якої він є. При цьому і сама спільнота є досить нетиповою для позитивної літератури. Адже йдеться про … безхатченків. Сам автор зізнається, що писати літературний твір про «бомжів» було досить важко. Довелося довго спостерігати за життям цих знедолених людей, підмічаючи найменші дрібниці їх поведінки, манери спілкування, проникнути у спосіб їх мислення.

  «Друга частина роману щонайменш не гірша, ніж перша, — ділиться своїми враженнями про книгу івано-франківська поетеса Галина Петросаняк, яка виступила на презентації в ролі  — Це роман з подвійним, якщо не потрійним дном». При цьому, зі слів письменниці, цікавим вже сам поверхневий рівень  – описання життя двох людей, і значно глибшим є друге – метафоричне дно.

  Як стверджує Т.Гаврилів, вже наприкінці квітня читачі можуть сподіватись на вихід у світ третьої частини роману.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150