Фестиваль “Підкамінь-2011” відбудеться 22–24 липня!

 • 180x150
 • Опубліковано:

   22–24 липня 2011 року у Бродівському районі в однойменному селищі відбудеться п’ятий за ліком Фестиваль «Підкамінь 2011». Про це сьогодні з посиланням на співголів громадського оргкомітету з проведення фестивалю депутатів обласної ради Олександра Ганущина та Ігора Криськіва повідомила прес-служба фестивалю.

  "Проведення етнофестивалів «Підкамінь-2007», «Підкамінь-2008», «Підкамінь-2009», «Підкамінь-2010» засвідчило, що мешканці Львівщини позитивно сприймають такий захід, головною метою якого є привернути увагу до відбудови громадським коштом пам’яток архітектури та популяризувати українське – від сучасної фолькової пісні до національного одягу", – зауважив співголова оргкомітету, депутат обласної ради Олександр Ганущин.

  "Концепція Етнофестивалю Підкамінь (Фестиваль) припала до душі його поціновувачам – сучасна українська фолькова музика на фоні неймовірної краси природи, монастиря, котрий пережив вічність, і усього енергетичного ландшафту Північного Поділля", – підкреслив співголова оргкомітету, депутат обласної ради Ігор Криськів.

  Організатори сьогодні розглядають можливість участі у концертній програмі фестивалю таких гуртів як «Веремій», «Тінь сонця», «Кому Вниз», «Бандур Бенд», «Кораллі», «Дримба та Дзиґа», «ВВ», Гайдамаки», «Тарасова ніч», «30 паралель», «Чумацький шлях», «Домра», «Широкий лан», «Стихія», «PanKe Shava», «2 поверх», «Крапка», «Камо грядеши», «Кам’яний гість», «Іванна Нечай», «Шосте Чуття», «Verlibena», «ЕтноТрансБенд ДЗЕНЬ», «Otava», «НаВиворіт», «Illaria».

  З Івано-Франківська можна дістатися до Бродів поїздом Івано-Франківськ -Київ що відправляється о 20-38 і прибуває у Броди о 1-19.А від продів до Підкаменя можна дісатися автобусом чи будь-якою попуткою.   

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150