“Маленькою принцесою України” 2012-го року стала Кароліна Паранюк з Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цьогоріч конкурсанток було менше, ніж зазвичай. І, хоча вікові обмеження для учасниць існують – від 5-ти до 15-ти, наймолодшій міні-міс було всього 4,5 роки.

  Упродовж цілого тижня перед конкурсом дівчата готувались до феєричного шоу. За цей час із конкуренток стали подругами. Конкурсанток було всього 21.

  – У всьому винне ЄВРО, тому що перенесли іспити і тому не змогли до нас приїхати 4 міста, це Запоріжжя, Донецьк, Мелітополь, які постійно беруть участь, – сказала Ірина Коцур, організатор (директор дитячої модельної агенції та Торгової марки "Step by step").

  Довелось цьогоріч розширювати вікові рамки. Наймолодша учасниця, Христинка, приїхала з Дніпропетровська. Їй всього 4 роки. Дівчинка впродовж тижня була у Чернівцях без батьків. Її мама, до речі, виховує чотирьох дітей, каже: для доньки стресу не було, тому що потрапила у свою стихію.

  – Вона ходить у модельну школу, займається танцями, вона дуже любить позувати, дуже любить дефіле показувати, – пояснила Наталя Нагабідян, мама конкурсантки.
  Обирали кращих із кращих одразу дві суддівські команди: доросле та дитяче журі. Останні – минулорічні переможниці.

  – Дівчинка, яка несе звання переможниці конкурсу, повинна мати приємну зовнішність, бути дуже красивою, симпатичною, милою дівчиною. Талант щоб у неї був, щоб вона могла себе подати на сцені, щоб з нею було приємно спілкуватись, – зазначила Іларія Чорна, член дитячого журі (м. Мелітополь).

  – Всі настільки гарні, талановиті, що коли на них дивишся, тобі неважливо, хто перша, а хто остання. Кожна у своїй номінації у чомусь найкраща, – сказала Анжеліка Чорноморець, член журі.

  Переможців фестивалю-конкурсу аж шість. Три володарки гран-прі: у наймолодшій категорії Дар’я Волк з міста Харків, у середній – Анастасія Сиротюк з Рівного та найстаршій віковій категорії – Ірина Міщенко (м. Ізмаїл). "Маленькою принцесою України" 2012-го року стала Кароліна Паранюк з Івано-Франківська, "Принцесою України" – чернівчанка Даніела Козак, а ще одна чернівчанка, Анастасія Ілащук, виборола титул "Королеви України – 2012".

  citi.cv.ua 

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150