Обрано «Принцесу клубів – 2012» та «Юного джентльмена – 2012»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  21 червня 2012р міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання вже вчетверте запросив юних красунь з дитячо-юнацьких клубів на королівський літній бал, який відбувся в міському парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка. Цього року вперше на королівський бал були запрошені юні джентльмени з клубів за місцем проживання. Даний захід щорічно проводиться за підтримки Анни Крисюк, голови Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області.

  Десять вихованок з клубів «Гарт», «Легінь», «Прометей», «Мрія», «Оріон», «Романтик», «Юність», «Сучасник», «Мангуста» змагалися за титул «Принцеса клубів – 2012», а сім вихованців –за титул «Юний джентльмен – 2012». Перш, ніж отримати це високе звання учасники подолали ряд випробувань.

  Оцінювало конкурсантів журі в складі: Леся Зваричук, директор міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, Вікторія Гривнак – методист міського центру дитячо-юнацької творчості, Сніжана Кравченко – директор служби таксі «Драйв».

  Найпочесніший титул «Принцеса клубів – 2012» виборола Хільчук Лілія з клубу «Легінь». Титули I-ої та II-ої «Віце-Принцес–2012» відповідно були присвоєні: Прокопенко Зоряні (клуб «Мангуста») та Гутій Насті (клуб "Романтик").

  «Юним джентльменом – 2012» став П ’ юревич Ярослав з клубу «Легінь». Титули I-го та II-го «Віце джентельмена–2012» відповідно були присвоєні Гульці Віталію (клуб «Оріон») та Зінику Яну (клуб «Гарт»).

  Решті учасницям та учасникам були присвоєні почесні титули.

  Директор служби таксі «Драйв» Сніжана Кравченко подарувала «Принцесі клубів» – корону, а «Юному джентльмену» – краватку.

  Всі конкурсанти отримали іграшки від директора компанії «Ютім» Тараса Гурика: дівчатка – ведмедиків, а хлопчики – машини з пультом керування. Директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко подарував учасникам конкурсів безкоштовний тижневий відпочинок у таборі на Буковелі. Також Олександр Шевченко запросив батьків учасників та працівників Центру на одноденну безкоштовну поїздку на Буковель.

  Всі конкурсанти отримали солодощі і оригінальні дипломи від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

  Для учасників конкурсів та глядачів лунали музичні вітання від Вікторії Шостак, Аліни Качур, Васі Мурина та Христини Пасічник, а ведучими свята були Божена Олійник та Лілія Глива.

  Адміністрація Центру висловлює слова вдячності спонсорам даного заходу: Тарасу Гурику, Олександру Шевченко, Сніжані Кравченко і Анні Крисюк за подаровану дітям радість. 

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150