Театрали та Скрябін чекають тебе на «Франко Фесті»!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Франко Фест» відбудеться за будь-якої погоди, переконують організатори дійства. Створювати якісно новий імідж Каменяру будуть не лише художники та музиканти, а й актори.

  На території фестивалю багатогранність Івана Яковича своїм акторським талантом показуватимуть театрали зі Львова, Дрогобича та Любліна (Польща).

  Художній керівник дрогобицького театру «Альтер» Андрій Юркевич переконаний, що Франка сприймають у суспільстві не так. «У школі – це байкар, в житті – двадцятигривнева купюра. І мало хто цікавиться ним як публіцистом, драматургом, філософом… А «Франко Фест» і театрали загалом будуть займатися популяризацією нового Франка. Будемо перформансами знімати його з книжкової полиці і підносити людям».

  Цінителі акторської майстерності зможуть посмакувати постановками байок та біографії винуватця фесту у виконанні студентської трупи зі Львова. Поляки театральної групи «No potatoes» будуть імпровізувати на тему життя та творчості Івана Яковича. А співорганізатори фесту, студенти-«Альтер» дивуватимуть різноманітними перформансами та речитативом. Твори, які ви точно почуєте на фестивалі, – «Каменярі» та поезія зі збірки «Зів’яле листя», – зазначає художній керівник студентського театру «Альтер».

  А один із найбажаніших співаків фесту – Андрій Кузьменко – вже активно запрошує їхати до Нагуєвичів: «По-перше, треба там походити (по Нагуєвичах – ред.), по тій святій землі, може ви тут почнете говорити віршами. По-друге, треба просто приїхати і розділити той український настрій, якого в нашій країні, на жаль, стає щораз менше. Приїдьте, зберіться до купи в один великий кулак і скажіть, що ви – українці. Валіть сюда, я вже тут», – жартує лідер гурту «Скрябін».

  Отже – не лінуймося, а їдемо до Нагуєвичів! Бо саме тоді на батьківщині Івана Яковича в період з 27 по 29 липня відбуватиметься перший «Франко Фест», мета якого – розбиття кам’яного образа-кліше видатного українця.

  Нагадаємо, що список гуртів, які виступатимуть на великій сцені, роблять заявку на найкращий фестиваль року. Отже, своєю музикою «Франко Фест» запалять: Тартак, Скрябін, Веремій, Гайдамаки, Мері, Флайзза, Rock-H /Рокаш/, КораЛЛі, Пікардійська Терція, Рутенія, The Вйо, Оt Vinta та Фліт. 

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150