Молодих письменників запрошують в резиденцію у Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Протягом травня молоді україномовні письменники матимуть змогу працювати в резиденції на Прикарпатті. Резиденція "Станіславський феномен" – новий проект літературної агенції "Discursus".

  Увесь місяць, з 1 до 31 травня, резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську. Проживання, дорогу та харчування повністю оплачує резиденція.

  Резидент стане учасником мистецьких експедицій в карпатські села, проведе уїк-енд в столиці сирних коників Брустурах, а також матиме чотири спільні трапези із знаковими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Степаном Процюком та Іваном Ципердюком.

  За підсумками кожного тижня резидент має писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться на сайті Літературної агенції "Discursus", в івано-франківській газеті "Галицький кореспондент", на інтернет-порталі "Українська правда. Життя" та інших виданнях. Також ці тексти увійдуть до альманаху резиденції. Разом з тим резидент зобов’язаний періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо Резиденції.

  Заявки розглядатимуть до 25 квітня. Усі аплікаційні форми та умови участі можна подивитися на сайті літературної агенції. Резидента визначатиме оргкомітет у складі Тараса Прохаська, Олега Соловея, Василя Карп’юка та представника фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

  Gazeta.ua

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150