На Прикарпатті проходить вегетаріанський еко-фестиваль

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Протягом 15-17 серпня у селі Лолин Долинського району Івано-Франківської області проходитиме еко-фестиваль "Творчість в коханні".

  Саме в Лолині,влітку 1874 року, відбулося знайомство Івана Франка з його нареченою Ольгою Рошкевич. Однак на другому році студентського життя слухача філософського факультету Львівського університету Івана Франка заарештовують за участь у таємній соціалістичній організації. У Лолині у сім’ї Рошкевичів зроблено обшук. Після чого батько заборонив Ользі зустрічатись з Франком.

  Село має свій герб, на якому зображені гусяче перо і два серця, що символізують поезію і кохання Івана Франка та Ольги Рошкевич.

  Саме ця історія кохання надихнула організаторів на проведення еко-фестивалю "Творчість в коханні" в цьому мальовничому селі. Вони пропонують учасникам фестивалю майстер-класи від цілителів, лікування травами, здорову вегетаріанську їжу, спортивні ігри для дітей та батьків. Також в ході фестивалю відбудеться презентація нових творів письменниці і педагога Марії Чумарної.

  Фестиваль є безкоштовним та вільним від спонсорів.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150