Франківцям презентують графічний роман за повістю Івана Франка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У середу, 18 лютого, о 18:00 годині у книгарні "Є" в Івано-Франківську відбудеться презентація графічного роману “Герой поневолі” за однойменною повістю Івана Франка.

  Вперше в Україні видана українська література у вигляді графічного роману! Художник та співавтор концепції — Міхай Тимошенко. Адаптація тексту та співавтор концепції — Кирило Горішний.

  Про книгу

  Графічний роман “Герой поневолі” — двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка. У такому романі сценарій і малюнки співіснують для передачі сюжету. Ще маловідомий в Україні, цей жанр не обмежуєтсья загальновідомим поняттям “комікс”. Американське слово “комікс” (у перекладі – “кумедний”) асоціюється у широкого загалу з жартівливою дитячою книжкою. У “графічному романі” — література як для дітей, так і для дорослих.

  Про сюжет

  Львів часів Австрійської імперії. Головний герой – українець, який не звик до самостійних дій. Його доля кардинально змінюється, коли він, поневолі, опиняється у вуличних боях між поляками та австріяками. Зі Степаном Калиновичем трапляються неймовірні пригоди на львівських барикадах революції “Весна народів” у 1848 р. В ті часи Львів розквітав як столиця Галичини – найбільшої провінції на східному краї Австрійської імперії.

   

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150