Тарас Прохасько та Олег Коцарев презентували спільну книгу (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  15 червня о 17:00 в Івано-Франківську відбулася презентація спільної книги франківського письменника Тараса Прохаська та харківського поета Олега Коцарева. Книга вийшла у видавництві "Лілея-НВ" за підтримки ГО "Поступовий гурт франківців". Презентація відбулась у "Арена-Центрі".

  Це перше видання в рамках серії "Схід-Захід", метою якої є видавати спільні книги письменників із заходу та сходу України – з метою подальшого духовного єднання жителів цих регіонів. До книги увійшла підбірка колонок Тараса Прохаська під назвою "Всі його фільми", а також збірка поезії Олега Коцарева "Плавні річки". Упорядником книги став Мірек Боднер.

  "Я дуже вдячний цим авторам, які є супермодерними. Саме вони – майбутнє та сучасне української літератури. Також ми дякуємо нашому видавцю, "Лілеї-НВ". Я тішуся, що аудиторія в основному молода. Це означає, що в української книги є майбутнє", – зазначив Сергій Адамович, голова ГО "Поступовий гурт франківців", після чого передав слово літераторам.

  "У нас в 2007 році був доволі вдалий поетичний проект "Цілодобово" – там також були різні автори. Стосовно зв’язку між Сходом і Заходом: якось давно один студент розказував мені легенди про Франківськ. Він казав, що Івано-Франківськ – це дуже високогірне місто, і тут в людей часто йде носом кров. І тоді йому вірили – комунікація була набагато гіршою. Зараз, звісно, з таких розповідей лише посміялися б – проте все одно є куди розвиватись. Це чудово, що такі проекти відбуваються. Ми повинні й надалі рухатися в цьому напрямку", – розповів Олег Коцарев.

  Тарас Прохасько, в свою чергу, поділився думками стосовно причин комунікативних проблем.

  "Те, що відбувається в Україні в сенсі комунікації, страшенно залежить від соціального рівня людей, що комунікують. Насправді проблеми в порозумінні між людьми зі Сходу та Заходу, які мислять, майже відсутні – між ними немає непорозуміння. Ми є братами, ми дуже легко розуміємося. Знаєте, мені часто тяжче порозумітися із деякими земляками, що перебувають на іншому рівні сприйняття світу. Я навмисне не кажу – вищому чи нижчому. А ще непорозуміння часто відбуваються між людьми, що живуть якимось міфами", – поділився думками відомий івано-франківський письменник.

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150