В Івано-Франківську письменниця Світлана Талан зустрілася з читачами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 7 липня, в обласній бібліотеці відбулася зустріч сучасної української письменниці Світлани Талан із поціновувачами власної творчості, інформує "Стик".

  Авторка зауважила, був період в житті, коли повністю відмовилася від письменницької діяльності. Продовжувати писати їй запропонував чоловік. Ця ідея викликала внутрішній сумнів, адже писати оповідання чи статті це одне, а великий прозовий твір – інше. Та образи, герої, майбутні сюжети самі зринали в голові письменниці, згодом описала все на папері. Спершу нотувала кульковою ручкою, адже комп’ютера в неї не було.


  Це було у 2008 році… Відтоді Світлана Талан написала сім романів в жанрі "реальні історії", увійшла у трійку найпопулярніших українських письменників за версією "Форбс". Твори письменниці гостросоціальні, тут на загальний огляд демонструються проблеми сучасного суспільства – СНІД, наркоманія, конфлікт на сході.

  Останній роман письменниці "Оголений нерв" стосується війни на сході України. В епіцентрі звичайна сім’я, яку розбивають неочікувані події, війна, яка руйнує мирну реальність і спотворює довколишній світ вибухами, вбивствами та необхідністю прийняти жорстоку реальність, усвідомленням того, що світу, у якому ти досі жив, більше немає.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150