В Івано-Франківську розпочався круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  19 лютого о 14:00 в Івано-Франківську (а саме – в НД "Просвіта") розпочався круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня рідної мови. Участь у заході взяти десятки людей – політики, літератори, активісти, педагоги, молодь. Обговорення та виступи ораторів триватимуть кілька годин.

  "На мою думку, захищати треба і рідну мову, і нашу територію. Адже ми вже втратили Крим, втратили частину території (на Сході – прим.ред.), яку захопили окупанти. Держава не подбала про утвердження рідної мови там. Єдиною державною мовою повинна бути українська. Хто хоче, може спілкуватися російською вдома, але в державних установах треба говорити лише державною мовою", – висловився Ярослав Ткачівський, письменник, член спілки журналістів.

  Присутні також могли ознайомитися з виставкою українського національного одягу та плакатів на захист державної мови. За словами учасників круглого столу, доволі дивним є той факт, що доводиться захищати українську мову в Україні, але необхідність такого захисту є безсумнівною.

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150