На сцені обласної філармонії для містян та гостей співали артисти Будапештського оперного театру

 • 180x150
 • Опубліковано:
  6 травня в обласній філармонії, в рамках Міжнародного фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір», відбувся концерт «Найпопулярніші арії з оперети «Сільва» (Королева чардашу)» Імре Кальмана, який презентував іванофранківцям Будапештський оперний театр і присвячено 100-літній річниці прем’єри всесвітньо відомого твору.

  «Сільва» («Королева Чардашу») стала однією з найвідоміших у світі оперет. За статистичними даними, які стосуються жанру оперети, немає ані хвилини, коли десь на Землі – в театрі, на концерті, у кіно, в теле- чи радіоефірі – не заграли б одну з багатьох популярних мелодій Імре Кальмана. І, без сумніву, найчастіше лунають мелодії з «Сільви», завдяки яким композитор справедливо посів перше місце серед провідних творців оперети свого часу.

  З нагоди 100-ї річниці успішної прем’єри в Угорщині оперети «Сільва» Імре Кальмана, за ініціативою Інституту ім. Балашші Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, був складений камерний концерт тривалістю у 60 хвилин без перерви, в якому презентуються найвідоміші та найпопулярніші шлягери твору. Програма у виконанні відмінних солістів та квінтету Будапештського оперного театру у 2016-му році, тобто у році ювілею, здобула грандіозного успіху серед глядачів Будапешту і таких міст, як Відень, Брюссель, Лондон, Пекін, Чунцін, Шанхай, Марибор та Делі.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *