На сцені обласної філармонії для містян та гостей співали артисти Будапештського оперного театру

Опубліковано:
6 травня в обласній філармонії, в рамках Міжнародного фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір», відбувся концерт «Найпопулярніші арії з оперети «Сільва» (Королева чардашу)» Імре Кальмана, який презентував іванофранківцям Будапештський оперний театр і присвячено 100-літній річниці прем’єри всесвітньо відомого твору.

«Сільва» («Королева Чардашу») стала однією з найвідоміших у світі оперет. За статистичними даними, які стосуються жанру оперети, немає ані хвилини, коли десь на Землі – в театрі, на концерті, у кіно, в теле- чи радіоефірі – не заграли б одну з багатьох популярних мелодій Імре Кальмана. І, без сумніву, найчастіше лунають мелодії з «Сільви», завдяки яким композитор справедливо посів перше місце серед провідних творців оперети свого часу.

З нагоди 100-ї річниці успішної прем’єри в Угорщині оперети «Сільва» Імре Кальмана, за ініціативою Інституту ім. Балашші Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, був складений камерний концерт тривалістю у 60 хвилин без перерви, в якому презентуються найвідоміші та найпопулярніші шлягери твору. Програма у виконанні відмінних солістів та квінтету Будапештського оперного театру у 2016-му році, тобто у році ювілею, здобула грандіозного успіху серед глядачів Будапешту і таких міст, як Відень, Брюссель, Лондон, Пекін, Чунцін, Шанхай, Марибор та Делі.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ