На сцені обласної філармонії для містян та гостей співали артисти Будапештського оперного театру

Опубліковано:
6 травня в обласній філармонії, в рамках Міжнародного фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір», відбувся концерт «Найпопулярніші арії з оперети «Сільва» (Королева чардашу)» Імре Кальмана, який презентував іванофранківцям Будапештський оперний театр і присвячено 100-літній річниці прем’єри всесвітньо відомого твору.

«Сільва» («Королева Чардашу») стала однією з найвідоміших у світі оперет. За статистичними даними, які стосуються жанру оперети, немає ані хвилини, коли десь на Землі – в театрі, на концерті, у кіно, в теле- чи радіоефірі – не заграли б одну з багатьох популярних мелодій Імре Кальмана. І, без сумніву, найчастіше лунають мелодії з «Сільви», завдяки яким композитор справедливо посів перше місце серед провідних творців оперети свого часу.

З нагоди 100-ї річниці успішної прем’єри в Угорщині оперети «Сільва» Імре Кальмана, за ініціативою Інституту ім. Балашші Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, був складений камерний концерт тривалістю у 60 хвилин без перерви, в якому презентуються найвідоміші та найпопулярніші шлягери твору. Програма у виконанні відмінних солістів та квінтету Будапештського оперного театру у 2016-му році, тобто у році ювілею, здобула грандіозного успіху серед глядачів Будапешту і таких міст, як Відень, Брюссель, Лондон, Пекін, Чунцін, Шанхай, Марибор та Делі.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Андрій Карманський

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Андрій Карманський

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський»

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: