PORTO FRANKO – День другий: дитячий порт відкрився в Палаці Потоцьких

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 15 червня, в Івано-Франківську розпочався другий день масштабного мистецького фестивалю Porto Franko.

  Об 11.00 на території Палацу Потоцьких мали розпочатись одразу три події: виставка Port’all, відкриття локації для дітей та виступ студентів музичного училища на сцені-пірсі. Втім, уже традиційно події не почалися вчасно, пише СТИК з посиланням на Галицький кореспондент.

  Проте це не завадило найменшим франківцям відвідати локацію і весело проводити на ній час. Діти уявляли себе капітанами, стаючи за штурвал, грали у моряків та в дартс, перетягували канат, гойдались на гамаках.

  Куратор візуальної частини фестивалю Анатолій Звіжинський, в свою чергу, розповів про виставку.

  “Роботи перегукуються зі станом справ у сучасному світі, зокрема в архітектурі. Виставка демонструватиме межі взаємопроникнення. Адже фестиваль – не тільки свято, а й майданчик для формування важливих питань про сьогодення і про вічне. Тут є роботи Юрія Іздрика, Ліа Гулуа (Австрія), Олени Сіятовської, Мирослава Короля та інших митців”, – зазначив Анатолій Звіжинський.

  На території палацу працюватимуть фуд-корт, кінозона, тропічна та акустична сцени. Тут розміщено чимало арт-об’єктів, а художники продовжують створювати нові.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *