• 180x150
 • Професор з Івано-Франківська отримав Премію ім. І.Ю. Рєпіна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно в Харківському художньому музеї проходила виставка-конкурс на здобуття Премії ім. І. Ю. Рєпіна 2017 року.

  Як повідомляє прес-служба Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника, серед номінантів-претендентів на здобуття престижної нагороди в галузі образотворчого мистецтва у 2017 році брали участь представники івано-франківської, харківської, київської, одеської та кіровоградської художніх шкіл, які зробили особистий внесок у розвиток сучасного українського мистецтва.

  За словами голови журі конкурсу, директора Харківського художнього музею Валентини Мизгіної цього року на конкурс надіслали 80 творів. Їх оцінювали 12 членів журі, серед яких – майстри монументального і декоративно-прикладного мистецтва, мистецтвознавці, музейники, представники влади й громадськості.

  Премії присуджували в номінаціях: «Скульптура», «Монументальне мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Варто зазначити, що в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» перемогу отримав професор кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв України Богдан Губаль за цикл гобеленів  «Вершина Світу», «Далеке і близьке», «І буде день».

  Під час вручення премії голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична зазначила: «Сьогодні видатні митці України впишуть своє ім’я в історію мистецтва – поруч з іменем нашого видатного земляка Іллі Рєпіна».

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *