• 180x150
 • У Франківську пройшла презентація короткометражки про 70-ті роки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 14 вересня, в Івано-Франківську відбувся прем’єрний показ короткометражного фільму «70-ті» за романом Степана Процюка «Травам не можна помирати».

  Режисером фільму і одночасно актором став Тарас Бенюк. Також з ним у фільмі знімались Володимир Тафійчук та Андрій Дівончук, повідомляє «Галицький кореспондент».

  «Від автора роману я отримав пропозицію зняти буктрейлер, але згодом ми зрозуміли, що краще робити короткометражку», – розповів режисер.

  За його словами, у короткометражці важко відкрити сюжет, але більшу частину ідей вони брали з книжки.

  «Я перейнявся проблемою, яка піднімається в книжці, тому вирішив взятись за фільм. Ми знімали його у підвалах біля редакції “Галичини”. Коли ми туди потрапили, то відчули потрібну нам атмосферу», – додає Тарас Бенюк.

  На зйомки фільму гроші дала міська влада. І хоча бюджет був невеликий, знімальному колективу вдалось вкластись у нього.

  «Тема дуже актуальна. Зараз у нашій країні йде війна, і дуже важливо, щоб люди знали свою історію», – каже Тарас Бенюк.

  Степан Процюк розповів, що презентація самої книги відбудеться завтра. «Мій роман це останні сутінки перед світанком. Він про тих людей, які тоді боролись до останнього», – поділився з глядачами автор роману.

  Нагадаємо, 16 вересня в івано-франківському театрі Кіно «Люм’єр» відбудеться прем’єрний показ українсько-італійського фільму «Ізі» режисера Андреа Маньяні.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *