У «Бастіоні» міністр культури презентував «Словник музичних термінів»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 10 листопада, під час другого дня фестивалю-презентації «Сторінками української книги», який проходить у Івано-Франківську в фортечній галереї «Бастіон», відбулася презентація книги «Словник музичних термінів».

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської облдержадміністрації, у заході узяв участь міністр культури України Євген Нищук, який відзначив значущість дійства.

  «”Словник музичних термінів” – це не просто призабута історія назв, які мають свою історію, це –  продовження самої історії. Впродовж тривалого часу ці терміни зумисно викорінювали, відповідно вони були в негласній забороні. Тому, звичайно, все це треба повертати назад», – зазначив Євген Нищук.

  Книга «Словник музичних термінів» видана у рамках проекту «Український простір» та перед цим була презентована під час «Книжкового Арсеналу» в Києві.

  У словнику можна знайти відповіді щодо значення термінів, які стосуються музики, співу, танцю та концертної діяльності. Також книга містить назви музичних інструментів і їхніх деталей.

 • 180x150