Олександр Сич: «Черлені пацьорки» – мистецьке явище України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З нагоди 20-річчя з часу створення народного аматорского вокального ансамблю «Черлені пацьорки» в народному домі Делятина Надвірнянського району відбувся святковий концерт.

  Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної ради, привітати з ювілеєм учасників колективу «Черлені пацьорки» завітав голова облади Олександр Сич.

  «Сьогодні, у глобалізованому світі, коли стираються не лише національні кордони, але знищуються мови і традиції, відчувається великий брак народного мистецтва.  Ми цього не відчуваємо, бо воно оточує нас. Немов повітрям, ми впиваємося народним мистецтвом, яке уособлюють “Черлені пацьорки”. Це явище не містечкового характеру і навіть не районного чи обласного. “Черлені пацьорки” – це мистецьке явище України, поціноване в сусідніх країнах», – відзначив голова облради.

  З нагоди ювілею ансамблю Олександр Сич вручив його керівнику Володимиру Черленюку медаль «За заслуги перед Прикарпаттям». Також керівник депутатського корпусу нагородив учасників колективу спільними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, цінним подарунком, подяками та грамотами голови обласної ради.

  Відзначимо, що вокальний ансамбль «Черлені пацьорки» був створений у 1997 році. Упродовж 20-ти років діяльності колектив взяв участь у 300 концертах та 20 міжнародних фестивалях, де здобував лише призові місця.

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150