В Івано-Франківську показали фільм про захисників донецького аеропорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 2 грудня, за сприяння обласної державної адміністрації, Благодійного Фонду «Україна Інкогніта» та Івано-Франківської торгово-промислової палати в кінотеатрі «Люм’єр» відбувся допрем’єрний показ фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеїтаблаєва та автора сценарію Наталії Ворожбит.

  Як повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, на захід приїхали актори, які виконували головні ролі у фільмі. Разом з учасниками АТО та їхніми сім’ями вони хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав своє життя за територіальну цілісність держави та її суверенність.

  Після цього присутні переглянули саму кінострічку, яка заснована на реальних подіях та розповідає про два тижні оборони Донецького аеропорту. Варто зазначити, що усі герої картини мають реальних прототипів. Ними стали Олександр Трепак, позивний «Редут», Андрій Шараскін, позивний «Богема», Євгеній Жуков, позивний «Маршал», Кирило Недря, позивний «Доцент», Євгеній Межевікін, позивний «Адам».

  Їх зіграли актори В’ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал.

  Частина виручених коштів з придбання квитків буде спрямована на допомогу сім’ям загиблих у боях за Донецький аеропорт.

   

   

 • 180x150