Оперний співак з Долини переміг на міжнародному конкурсі в Чехії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Випускник Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича, а зараз студент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Святослав Винник здобув блискучу перемогу на 52-му Міжнародному конкурсі вокалістів ім. А. Дворжака у Карлових Варах (Чеська республіка).

  Про це повідомляє прес-служба Долинської міської ради.

  Голова журі – всесвітньовідомий оперний співак, ліричний тенор Петер Дворський (Словацька республіка).У цьому престижному конкурсі змагалися співаки з 15-ти країн світу. Україну презентував наш Святослав. Він привіз відразу чотири нагороди, не тільки ставши лауреатом першої премії в категорії ЮНІОР (від 20 до 24 років), а й одержав премію від члена журі, італійського оперного співака  і  педагога Антоніо Каранджело за найкраще виконання арії з опери Дж. Верді (виконав арію Жермона з опери «Травіата» з симфонічним оркестром), а також приз глядацьких симпатій і  титул абсолютного переможця конкурсу 2017 року.

  Чеські газети Opera Plus і Halo Novyny писали тоді, що «22-річний баритон з України  виглядав дуже добре. Володіє надзвичайно звучним, рухливим, барвистим, мужнім голосом, блискуче поставленим, з широкою кантиленою, природною артикуляцією і правильною  вимовою. Навіть в конкуренції зі старшими конкурсантами (категорія «Опера» від 25 до 35 років) він виглядав надзвичайно добре. Львівський співак дуже технічний і дає перспективні надії».

  Слід зазначити, що це не єдиний успіх хлопця на конкурсах міжнародного рівня. Святослав Винник – лауреат першої премії Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» у Вільнюсі, другої премії Міжнародного вокального конкурсу «Impreza. Опера в мініатюрі» в Кам’янець-Подільському,дипломант  Мінського  міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів

 • 180x150