У Верховині завершились Дні українського кіно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 грудня, у Верховині завершилися Дні українського кіно. Головний приз Міжнародного Кінофестивалю «Молодість» –статуетку «Скіфський олень» за результатами глядацького голосування отримав фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка набрала 4,95 балів. Протягом чотирьох днів у рамках Днів українського кіно у Верховині було показано 7 найсучасніших українських стрічок. 

  Кінопокази відвідали близько 3000 глядачів. Кожен сеанс збирав аншлаг! Крім того, на численні прохання жителів району влаштовано додатково три кінопокази фільму «Кіборги», один з яких – для старшокласників загальноосвітніх шкіл району, інформує прес-служба Верховинської РДА.

  Під час церемонії закриття Днів українського кіно у Верховині генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі подякував всім, хто долучився до організації цього фестивалю: Державному агентству України з питань кіно, Голові комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Миколі Княжицькому, керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинській райдержадміністраціїта Верховинській районній раді.

   В закритті Кінофестивалю «Молодість»  взяли участь представники влади- заступникначальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації Мирослава Корнелюк,голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук.

  Заступник начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації Мирослава Корнелюк зізналась: щаслива, що потрапила на закриття фестивалю. «Моє серце весь час було тут і я щиро заздрила, що в самому серці Гуцульщини проходять Дні українського кіно. Я впевнена, що наші актори та режисери ще нас подивують українським кіно. Українським продуктом, який милий нашому серцю, близький нам по духу», –  додала Мирослава Корнелюк.

  Майже усі стрічки особистопредставляли режисери та актори фільмів.

  Найактивніший глядач Днів українського кіно у Верховині зможе безкоштовно відвідати наш 47-й фестиваль, який відбудеться 27 травня – 3 червня 2018 року.

  27 грудня о 12.00 в Києві у конференц-залі інформагенції «Укрінформ» відбудеться прес-конференція за підсумками Днів українського кіно у Верховині, де і планується вручення нагороди «Скіфський олень» фільму «Кіборги», який отримав найбільшу кількість голосів від глядачів.

   

  Описание: Описание: Z:\SD\DCIM\101D3100\DSC_0916.JPG

   

  Описание: Описание: Z:\SD\DCIM\101D3100\DSC_0901.JPG

  Описание: Описание: Z:\SD\DCIM\101D3100\DSC_0905.JPG

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150