У «Софії Київській» продавали картини, створені в Гошівському монастирі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 21 по 29 грудня у Національному заповіднику «Софія Київська» експонувалися картини митців, які взяли участь у Всеукраїнському симпозіумі «Живопис на склі», що проходив із 6 по 18 грудня у рамках третього традиційного різдвяного пленеру у Гошівському монастирі на Долинщині.

  Про це повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  Симпозіум став логічним продовженням низки мистецьких заходів, ініційованих благодійним фондом Анатолія Матвієнка «Україна Інкогніта», благодійним фондом Kulczyk Foundation, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Долинською РДА.

  На думку організаторів заходу, під час симпозіуму відбулася спроба дослідити ті тенденції, які спостерігаються у творчості сучасних митців стосовно техніки живопису на склі. 20 живописних картин, які експонувалися на виставці, увібрали в себе різні стилі та напрямки, нові погляди та традиційне бачення.

  У рамках виставки відбувся благодійний аукціон, учасники якого мали можливість придбати картини.

  За словами заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, зібрані від продажу робіт кошти будуть спрямовані на придбання діагностично-лікувального і реабілітаційного обладнання у заклади соціально-психологічної допомоги, на лікування та фізичну реабілітацію дітей Долинщини із порушеними функціональними можливостями.

  Серед меценатів, які придбали твори мистецтва були: Роман Шпек, Сергій Оксанич, Вадим Гриб, Андрій Бандура, Анатолій Матвієнко, Михайло Довбенко, Микола Княжицький, Галина Карп, Ігор Насалик, Лариса Гриджук, Руслан Гурак.

   

   

   

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150