Після вистави франківського театру люди на Донбасі починають думати, – Ірма Вітовська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мистецтво не повинно бути осторонь суспільно-політичного життя, тому що саме культура закладає фундамент для майбутнього розвитку України.

  Про це наголосила українська акторка Ірма Вітовська, яка з початком війни на сході України принципово відмовляється зніматися у російському кіно. Зараз у неї тепер є декілька цікавих проектів: Ірма встигає грати в театрі, сопродюсувати вистави, зніматися в кіно, передає «ОстроВ».

  За її словами, вона з колегами хотіла поїхати и показати виставу «Сталкери» у Бахмуті, Маріуполі, Краматорську і Сєвєродонецьку.

  «Я вважаю, що саме зараз для Сходу нашої країни “Сталкери” – найкраща вистава. У спектаклі йдеться про передмайданний час, а серед мешканців Донбасу багато хто вважає, що війну і всі проблеми спричинив саме Майдан. Коли на Донбасі був Івано-Франківський театр з виставою “Солодка Даруся”, то до режисера Ростислава Держипільского підійшла жінка і сказала: “Раньше я поддерживала сепаратистов, но после вашего спектакля я буду очень думать”. І тому я впевнена, якщо навіть дві людини в залі “повернуться”, замисляться, то це вже перемога. Необхідно боротися за людей», – зазначила акторка.

   

   

 • 180x150